Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Frankfurt Christmas Market w Birmingham uznany za trzeci z najlepszych w Wielkiej Brytanii

Frankfurt Christmas Market, odbywający się w Birmingham, został niedawno uznany za trzeci najlepszy jarmark bożonarodzeniowy w Wielkiej Brytanii.

Jego imponujący rozmiar i autentyczność przyciągają co roku tysiące odwiedzających, tworząc wyjątkową atmosferę świątecznego nastroju i radości.

Jarmark ten, będący największym autentycznym niemieckim jarmarkiem bożonarodzeniowym poza Niemcami i Austrią, zyskał uznanie dzięki swojej wyjątkowej ofercie.

Big 7 Travel, firma zajmująca się podróżami i wypoczynkiem, umieściła go na trzecim miejscu w swoim rankingu 25 najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych w Wielkiej Brytanii na rok 2023.


Aleyna Thompson, redaktor Big 7 Travel, podkreśliła, że jarmark w Birmingham wyróżnia się dzięki szerokiej gamie tradycyjnych potraw i napojów, takich jak grzane wino, kiełbaski bratwurst, precele, gorąca czekolada, a także imponującej selekcji niezależnych sprzedawców.

Na jarmarku można posłuchać muzyki na żywo kupić ręcznie robioną biżuterię i lokalne sery.

Jarmark oferuje szeroki wybór stoisk z rękodziełem, oferujących unikatowe prezenty.

Ulicę New Street zdobią chatki narciarskie ozdobione bombkami i świerkami, tworzące serce jarmarku bożonarodzeniowego w Birmingham.


Dodatkowo w Birmingham znajduje się lodowisko, duże diabelskie koło, oraz wiele atrakcji i mnóstwo pysznego jedzenia.

W rankingu Big 7 Travel na pierwszym miejscu znalazł się jarmark bożonarodzeniowy w Edynburgu, a tuż za nim – Winterfest na George Square w Glasgow.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Kiedy supermarkety w UK obniżają ceny? Godziny naklejania żółtych naklejek w Tesco, Aldi, Asda, Sainsbury's i Lidlu
 Czytaj następny artykuł:
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób korzystających ze świadczeń: Obowiązkowe staże dla długotrwale bezrobotnych