Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Apel policji: Matka i jej dwójka dzieci zaginęli w Wielkiej Brytanii

Fot: Met Police
Policja wzywa społeczeństwo do pomocy w zlokalizowaniu matki z Essex i jej dwójki dzieci, które zaginęły.

Jamie-Leigh Kelly, w wieku 31 lat, opuściła Centrum Oceny Rodzin w północno-zachodnim Londynie we wtorek, 19 września, wraz z jej trzyletnią córką i nowo narodzonym synkiem.


Dzieci są pod opieką sądową i nie powinny były być zabierane z centrum w Colindale, które zapewnia całodobową opiekę społeczną dla matek i dzieci.

Około godziny 19:40 Jamie-Leigh opuściła to miejsce z dziećmi wbrew woli personelu, który nie mógł jej powstrzymać przed wsadzeniem dzieci do niebieskiego Forda Fiesty, który następnie odjechał z dużą prędkością.

Z przeglądu monitoringu CCTV wynika, że kierowcą była kobieta. Nie została jeszcze zidentyfikowana, a niebieski Ford Fiesta nie został odnaleziony – zdjęcie samochodu zostało również opublikowane przez policję.

Fot: Met Police

Jamie-Leigh ma kontakty w Thurrock w Essex oraz ostatnio w Havering, na wschodzie Londynu, dlatego śledztwo prowadzi Met Police.

Detektyw Superintendent Lewis Basford, który kieruje komendą Ochrony Publicznej Met w East Area, powiedział: „Jesteśmy bardzo zaniepokojeni dobrem Jamie-Leigh i jej dzieci, z których jedno ma mniej niż miesiąc. Jamie-Leigh, zwracam się bezpośrednio do Ciebie z prośbą o kontakt z nami, abyśmy mogli upewnić się, że dzieci są bezpieczne i zdrowe. Wiemy, że nie masz zamiaru, aby dzieci doznały krzywdy, dlatego prosimy Cię, abyś odebrała telefon i porozmawiała z nami”.

W środę, 20 września mężczyzna w wieku około 50 lat został aresztowany w związku ze śledztwem pod zarzutem porwania dziecka i spisku w celu porwania. Pozostaje w areszcie w Essex.

Nie ma wskazówek, że dzieci doznały krzywdy, ale detektywi są wyraźnie bardzo zaniepokojeni ich dobrem.


Chłopiec urodził się w połowie września, więc jako noworodek jest niezwykle wrażliwy.

Jamie-Leigh Kelly jest opisana jako biała kobieta o zielonych oczach, szczupłej budowie i wzroście 162 cm. Miała na sobie biały sweter lub długą koszulkę z długim rękawem, białe spodnie dresowe i białe buty sportowe.

Zobacz też:


Jeśli masz jakiekolwiek informacje, skontaktuj się z pokojem incydentów Met Police pod numerem 020 7175 0793 lub natychmiast zadzwoń pod numer 999 w przypadku aktualnych obserwacji.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Ryanair odwołuje 17 zimowych tras. Na liście połączenia do UK i do Polski
 Czytaj następny artykuł:
Markowe produkty spożywcze w UK kosztują nawet 910% więcej niż ich budżetowe odpowiedniki