Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair ostrzega pasażerów przed możliwymi opóźnieniami

Tania Linia lotnicza Ryanair wydała ostrzeżenie dla pasażerów z rezerwacjami, informując o „potencjalnych opóźnieniach”.

We wtorek, 19 września, na stronie internetowej linii lotniczej pojawiło się ostrzeżenie w związku z licznymi ostrzeżeniami meteorologicznymi na terenie Wielkiej Brytanii.


Chociaż region West Midlands nie został uwzględniony w mapie ostrzeżeń meteorologicznych, nadal spodziewane są tam silne wiatry i opady deszczu.

Ryanair poinformował, że mogą wystąpić „potencjalne opóźnienia do/z Wielkiej Brytanii (we wtorek i środę) z powodu silnych wiatrów”.

W oświadczeniu dodał: „Wszyscy dotknięci pasażerowie zostaną powiadomieni, a wszyscy pasażerowie podróżujący do/z Wielkiej Brytanii dzisiaj, w środę 20 września, powinni sprawdzić swoją aplikację Ryanair w celu uzyskania aktualizacji lotu przed udaniem się na lotnisko”.


„Przykro nam z powodu wszelkich niedogodności spowodowanych dla pasażerów przez te silne wiatry, które są poza kontrolą Ryanair i wpływają na wszystkie linie lotnicze latające do/z Wielkiej Brytanii” - poddała linia lotnicza.

Urząd Meteorologiczny przewiduje więcej intensywnych opadów deszczu w Anglii i Walii, gdzie do godziny 18:00 obowiązują żółte ostrzeżenia pogodowe.

Prognoza dla Anglii mówi: „Chmury i opady deszczu przesuwające się na wschód, stające się stałe i intensywne na wzgórzach, towarzyszą im silne i porywiste wiatry w całym kraju”.

Biuro meteorologiczne Met Office ostrzega, że w najbliższych godzinach ciągle istnieje duże ryzyko powodzi, zalania budynków, niektóre domy i firmy mogą zostać zalane i uszkodzone przez wodę.


Możliwe są opóźnienia w podróży na drogach lub odwołania podróży kolejowych i lotniczych.

Prawdopodobne są przerwy w dostawie prądu i innych usługach.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Tragiczny wypadek w Birmingham: Motocyklista zginął po zderzeniu z drzewem
 Czytaj następny artykuł:
Inflacja w Wielkiej Brytanii spada nieznacznie do 6,7%, pomimo wzrostu cen ropy