Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ciało zaginionego 17-latka z UK, znalezione cztery miesiące po jego zniknięciu

Policja poszukująca nastolatka, który zaginął ponad cztery miesiące temu, znalazła ludzkie szczątki.

17-latek, był ostatnio widziany, kiedy opuszczał swój dom rodzinny w Stolford w Somerset w Wielkiej Brytanii, 20 września ubiegłego roku.


Aby go znaleźć, rozpoczęto masowe poszukiwania z udziałem ponad 100 policjantów i personelu, a także straży przybrzeżnej, Royal National Lifeboat Institution oraz BARB Search and Rescue.

Dopiero w tym tygodniu okoliczny mieszkaniec znalazł ludzkie szczątki na wybrzeżu North Somerset, około mili od jego domu.

Chociaż formalna identyfikacja jeszcze nie nastąpiła, detektywi uważają, że szczątki należą do niego i poinformowali jego rodzinę.


Policja poinformowała, że jego śmierć nie jest traktowana jako podejrzana.

Insp. Claire Millington z Avon and Somerset Police powiedziała: „To nie jest wiadomość, którą chcieliśmy przekazać rodzinie Freddy'ego, a nasze myśli są z nimi w tym trudnym czasie”.

„Chcielibyśmy podziękować społeczeństwu za wszystkie telefony i pomoc w naszych apelach, ponieważ nadal mieliśmy nadzieję, że zostanie odnaleziony bezpieczny. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim naszym partnerom za wsparcie w poszukiwaniach”.


„Chociaż przyczyna śmierci pozostaje niewyjaśniona i oczekujemy na sekcję zwłok, nie uważamy jego śmierci za podejrzaną”.

„Będziemy nadal zapewniać rodzinie Freddy'ego wsparcie podczas prowadzenia dochodzenia przez koronera”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Ryanair zarabiał 2 mln GBP dziennie i sprzedał 93% swoich miejsc pod koniec 2022 roku
 Czytaj następny artykuł:
Plantacja marihuany warta 1 mln GBP przejęta przez policję w UK