Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pies, który zagryzł czteroletnią dziewczynkę w UK, należał do jej rodziny

Policja potwierdziła, że ​​czteroletnia Alice Stones została zagryziona przez psa, który należał do jej rodziny i mieszkał razem z nimi w domu.

Policja z Thames Valley poinformowała, że ​​śledztwo jest w toku, ale uważa, że był to „tragiczny, odosobniony incydent”.


Oficerowie i personel medyczny zostali wezwani do domu w rejonie Broadlands w Netherfield w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii, we wtorek około godziny 17:00, niestety dziewczynka zmarła na miejscu zdarzenia.

Pies został humanitarnie uśpiony po ataku „w celu zapewnienia bezpieczeństwa publicznego”.

Nikt inny nie został ranny i nie było żadnych aresztowań. Rodzinę wspierają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze.

Rasa psa jest nadal nieznana i jej ustalenie pozostaje częścią policyjnego dochodzenia.


Nadinspektor Marc Tarbit, dowódca lokalnej policji w Milton Keynes, powiedział: „Nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi dziewczynki, która zginęła w tym niezwykle tragicznym incydencie”.

„Rozumiem, jak duży wpływ będzie to miało na społeczność i opinię publiczną, ludzie mogą spodziewać się dużej obecności policji w okolicy dzisiejszego wieczoru i później, podczas gdy nasze dochodzenie będzie kontynuowane”.

Zobacz też:


„Chciałbym uspokoić ludzi, że nie ma powodu, by sądzić, że w tej chwili istnieje jakiekolwiek zagrożenie dla ogółu społeczeństwa”.

„Rozpowszechniły się spekulacje na temat incydentu, które nie są pomocne i są niepokojące dla rodziny, która poprosiła o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie” – dodał.


Mieszkańcy okolicy zostawili kwiaty i wzruszające notatki na miejscu zdarzenia.

Natomiast wieczorem około 100 osób zebrało się na czuwaniu przy świecach dla Alice przy kościele w pobliżu domu, w którym mieszkała.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Bank Anglii planuje podwyżkę stóp procentowych po raz dziesiąty z rzędu
 Czytaj następny artykuł:
Wyszła na spacer z psem i zniknęła. W Wielkiej Brytanii trwają poszukiwania zaginionej kobiety