Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Policja podała tożsamość kobiety brutalnie zamordowanej przez nieznajomego

Policja podała tożsamość kobiety brutalnie zamordowanej w Ilford we wschodnim Londynie we wczesnych godzinach niedzielnych i ujawniła, że​​aresztowała mężczyznę podejrzanego o jej morderstwo.

35-letnia Zara Aleena została znaleziona z „poważnymi obrażeniami głowy” na Cranbrook Road około 2.45 rano, a później zmarła w szpitalu.


Przemawiając na konferencji prasowej w poniedziałek, nadinspektor policji Stuart Bell powiedział, że padła ofiarą „oportunistycznego ataku nieznajomych”.

Powiedział, że Aleena, która mieszkała w okolicy, „doznała wielu poważnych obrażeń, które przyczyniły się do jej śmierci”, ale „w tej chwili nie ma dowodów na to, że podczas ataku użyto broni”.

Policja poinformowała, że aresztowała też 29-letniego mężczyznę, który przebywa w areszcie.

W oświadczeniu zmieniono także wiek ofiary, bo wcześniej policja podawała, że kobieta miała 36 lat.


Opisując wydarzenia z niedzielnego poranka, Stuart Bell powiedział: „Chcę krótko podsumować to, co wiemy na tym etapie. O godzinie 2.44 w niedzielę, 26 czerwca, funkcjonariusze Met zostali wezwani przez kolegów z London Ambulance Service do ciężko rannej kobiety znalezionej przez mieszkańców na Cranbrook Road w Ilford”.

„Pomimo najlepszych wysiłków ratowników medycznych i lekarzy w szpitalu, kobieta zmarła później w niedzielę rano”.

Zobacz też:


„Zara, która mieszka w okolicy, szła Cranbrook Road w kierunku stacji Gants Hill, kiedy została napadnięta, co obecnie uważa się za ofiarę oportunistycznego ataku nieznajomych”.

Policjant dodał, że rodzina ofiary jest informowana na bieżąco i jest wspierana przez wyspecjalizowanych funkcjonariuszy.


Sekcja zwłok ma się odbyć w najbliższym czasie, ale pełna analiza kryminalistyczna miejsca zdarzenia została zakończona.

Detektywi szczególnie chcą porozmawiać z każdym, kto przebywał na lub w pobliżu Cranbrook Road między 2 w nocy a 3 w nocy w niedzielę, w tym z każdym, kto przejechał lub mógł uchwycić miejsce za pomocą kamery samochodowej.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Wielka Brytania musi przygotować się do „walki i zwycięstwa” z Putinem, ostrzega szef armii
 Czytaj następny artykuł:
Rosyjska rakieta uderzyła w centrum handlowe w Krzemieńczuku. W środku znajdowało się nawet 1000 osób


// //