Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News United Kingdom Czterech nastolatków aresztowanych za morderstwo 12-letniej dziewczynki w Liverpoolu

Czterech nastolatków aresztowanych za morderstwo 12-letniej dziewczynki w Liverpoolu

Czterech nastolatków zostało aresztowanych po tym, jak zeszłej nocy w centrum Liverpoolu zaatakowano 12-letnią dziewczynkę.

Detektywi uważają, że Ava White i jej przyjaciele brali udział w kłótni, zanim została zaatakowana.


Policja została wezwana około 20:40 i zastała dziewczynę leżącą na ziemi, podczas gdy jeden ze świadków udzielał jej pierwszej pomocy.

Ava została później przewieziona do szpitala dziecięcego Alder Hey, gdzie niestety, pomimo najlepszych wysiłków personelu medycznego, zmarła.

Czterech nastolatków – jeden w wieku 13 lat, dwóch w wieku 14 lat i jeden w wieku 15 lat, wszyscy z Toxteth, zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa.

Zastępca komendanta policji w Merseyside, Jon Roy, powiedział: „Nasze myśli i kondolencje kierujemy do rodziny Avy, którą wspierają nasi wyspecjalizowani oficerowie”.


„Ich świat został rozdarty i żaden rodzic nie powinien nigdy usłyszeć pukania policji z informacją, że ich dziecko zmarło”.

„Uważamy, że Ava i jej przyjaciele brali udział w słownej kłótni, której kulminacją było to, że Ava została zaatakowana, co spowodowało katastrofalne obrażenia”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Friday, 26 November 2021 10:28 - Adam Bham
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Szkoły w Irlandii Północnej mogą zostać zamknięte wcześniej z powodu pandemii i nieobecności nauczycieli
 Czytaj następny artykuł:
Nowy, bardziej groźny, wariant koronawirusa został już wykryty w Izraelu