Wiadomości
Królowa Elżbieta spędziła noc w szpitalu
Królowa Elżbieta II odwołała wizytę w Irlandii Północnej i zgodnie z zaleceniami lekarzy, spędziła noc ze środy na czwartek w szpitalu.
Królowa Elżbieta II odwołała wizytę w Irlandii Północnej i zgodnie z zaleceniami lekarzy, spędziła noc ze środy na czwartek w szpitalu.
95-letnia królowa, której lekarze nakazali odpocząć i zabroniono jej wycieczki do Irlandii Północnej, wróciła w czwartek do zamku i pozostaje w „dobrym nastroju” - poinformował w czwartek późnym wieczorem Pałac Buckingham.
We wczorajszym oświadczeniu Pałac powiedział: „Po zaleceniu lekarza, aby odpocząć przez kilka dni, królowa udała się do szpitala w środę po południu w celu przeprowadzenia wstępnych badań, dziś w porze lunchu wróciła do zamku Windsor i jest w dobrym nastroju”.
We wtorek wieczorem Elżbieta II wzięła udział w przyjęciu na zamku w Windsorze z okazji globalnego szczytu inwestycyjnego w Londynie.
Spędzała tam czas w towarzystwie swojego syna, księcia Karola oraz wnuka, księcia Williama, a także premiera Borisa Johnsona.
Uścisnęła również dłoń Billowi Gatesowi i wysłannikowi USA do spraw klimatu Johnowi Kerry'emu.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Po zabójstwie Henry’ego Nowaka wybuchł spór między UK a USA. Padły ostre…
