Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

14-latek oskarżony o zamordowanie 12-letniego chłopca

Roberts Buncis
14-letni chłopiec został oskarżony o zamordowanie 12-letniego Robertsa Buncisa, którego ciało znaleziono w Fishtoft niedaleko Bostonu w sobotę.

Policja z Lincolnshire powiedziała w oświadczeniu: „Po formalnej identyfikacji możemy teraz podać tożsamość chłopca, który stracił życie w tym tragicznym incydencie.  To 12-letni Roberts Buncis.


Czternastoletni chłopiec został oskarżony o morderstwo. Został aresztowany i dziś rano pojawi się w sądzie”.

Policja nie podaje żadnych szczegółów. Wiadomo, że zamordowany chłopiec pochodzi z Łotwy i był uczniem w Haven High Academy w Bostonie.

Roberts był wychowywany przez samotnego ojca Edgarsa Buncisa, który przywiózł go do Wielkiej Brytanii, aby zapewnić mu lepsze życie, powiedział przyjaciel rodziny dla Mirror.


Policja potwierdziła również, że 19-letni mężczyzna zatrzymany w niedzielę pod zarzutem morderstwa pozostaje w areszcie policyjnym.

Policja z Lincolnshire prosi o zgłaszanie się każdego, kto ma nagrania CCTV obejmujące skrzyżowanie Freiston Road i Woodthorpe Avenue w Fishtoft oraz całą długość Wing Drive i Alcorn Green w godzinach od 20:00 11 grudnia do 22:22 w dniu 12 grudnia.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Rząd apeluje do sklepów, aby robiły zapasy na wypadek brexitu bez umowy handlowej
 Czytaj następny artykuł:
„Twardy lockdown” w Niemczech. Dodatkowe obostrzenia na Święta i Nowy Rok