Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News United Kingdom Black Friday będzie trwać w tym roku cały miesiąc

Black Friday będzie trwać w tym roku cały miesiąc

W tym roku Black Friday przypada 27 listopada. Jest to dzień, podczas którego zniżki oferowane w sklepach są tak atrakcyjne, że wywołują szaleństwo wśród niektórych klientów umiejących walczyć między sobą o poszczególne przedmioty.

W Black Friday, sklepy oferują specjalne promocje i rabaty na najbardziej poszukiwane prezenty. Są to często oferowane przez sprzedawców pojedyncze towary, które mają zwabić klientów do swoich sklepów, w nadziei, że ci kupią również inne produktu.


W wielu sklepach już teraz można nabyć produkty w atrakcyjnych cenach.

Inspirowane Stanami Zjednoczonymi wydarzenie przypada dopiero 27 listopada, ale ze względu na pandemię Black Friday może stać się w tym roku Black November.

Sprzedawcy w Wielkiej Brytanii ze względy bezpieczeństwa w czasie pandemii już deklarują wydłużenie wyprzedaży o czas znacznie wykraczający poza jeden dzień.

Niektóre sklepy już teraz reklamują swoje akcje. Obniżki cen dotyczą m.in. płaskich telewizorów, sprzętów kuchennych, zabawek i smartfonów.

Przykładowo sieć Boots, wydłużyła okres promocji na cały miesiąc.


Dziś Black Friday już rozpoczął się w Amazon. Sklep internetowy wprowadza codzienne oferty miesiąc wcześniej, dając kupującym jeszcze więcej czasu na zdobycie okazji.

Kupujący będą mogli korzystać z dodawanych codziennie specjalnych ofert we wszystkich kategoriach, w tym zabawkach, kosmetykach i urządzeniach własnej marki Amazon, aż do 27 listopada.

Monday, 26 October 2020 09:43
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Szczepionki na koronawirusa trafią do szpitali w UK już w przyszłym tygodniu
 Czytaj następny artykuł:
91 protestów w Polsce przeciwko wyrokowi TK w sprawie aborcji


Global Centre