Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Jechali prawie 200mph w terenie zabudowanym! Dwóch motocyklistów skazanych na więzienie

Thomas Ettridge i Thomas Hayden zoskali skazani na karę pozbawienia wolności, a ich kolega Matthew McLaven otrzymał karę więzienia w zawieszeniu.

To decyzja sądu w Hove w Wielkiej Brytanii. W uzasadnieniu wskazano, że mężczyźni jechali motocyklami "szokująco niebezpiecznie".


Nie zważając na innych uczestników ruchu ulicznego jechali środkiem drogi, na jednym kole, wyprzedzali na podwójnej ciągłej, a w terenie zabudowanym w biały dzień, rozpędzili się do prawie 200 mil na godzinę.

Wszystko to nagrali na kamerę przyczepioną do jednego z motocykli.

26-letni Ettridge z New Road w Dartford w hrabstwie Kent został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności i otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów przez 29 miesięcy od odbycia kary.

26 -letni Hayden z High Grove z Greenwich, został skazany na sześć miesięcy pozbawienia wolności i otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów przez 27 miesięcy od odbycia kary.


28-letni McLaven z Farnham Road w Welling w hrabstwie Kent został skazany na cztery miesiące pozbawienia wolności zawieszony na 18 miesięcy wolności i otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów przez 24 miesiące. Nakazano mu również nieodpłatne odpracowanie 150 godzin.

Policja, by przestrzec innych kierowców, zdecydowała się opublikować to nagranie.

Źródło:x-news

-
 
TAGI: wyrok, video


Czytaj poprzedni artykuł:
Black Friday to chwyt reklamowy – sprawdź, kiedy ceny są naprawdę najniższe
 Czytaj następny artykuł:
Nie chciały się całować, zostały pobite. Grupa nastolatków przyznała się do ataku na tle homofobicznym