Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Nie chciały się całować, zostały pobite. Grupa nastolatków przyznała się do ataku na tle homofobicznym

Trzech nastolatków zostało uznanych za winnych ataku na dwie homoseksualne kobiety w londyńskim autobusie.

Stewardessa Melania Geymonat i jej partnerka Chris zostały brutalnie pobite przez grupę napastników.

Pokrzywdzone zeznały, że rzucano w nie monetami i kazano się im całować. W wyniku pobicia obie kobiety doznały obrażeń twarzy. Jednej z nich skradziono również telefon.


Do ataku doszło 30 maja podczas przejazdu piętrowym autobusem, w West Hampstead w Londynie.

Kobiety siedziały na górnym piętrze pojazdu i rozmawiały, kiedy nagle napastnicy zaczęli rzucać monetami, a potem wyzwiskami w kierunku Melanie i jej partnerki.

Wykonywali wulgarne gesty i domagali się, żeby się pocałowały, bo chcą na to popatrzeć. Kobiety błagały agresorów, żeby zostawili ich w spokoju.

Było ich co najmniej czterech. Otoczyli nas i zaczęli zachowywać się jak chuligani. Byli agresywni, mówili o seksie i lesbijkach. Twierdzili, że powinnyśmy zacząć się całować, żeby mogli popatrzeć - opisuje Geymonat.


Zaczęłam żartować. Myślałam, że nas zostawią. Chris zaczęła nawet udawać, że jest chora - dodaje. - To jednak nie pomogło, nie przestali być agresywni, rzucali w nas monetami i rozkręcali się coraz bardziej.

Następne co pamiętam, to Chris, która na środku autobusu szarpie się z nimi. Szybko tam podeszłam, żeby jej pomóc, ale wtedy zaczęli bić mnie.

"Mocno krwawiłam. Krew była na moich ubraniach i na podłodze" - relacjonowała jedna z poszkodowanych na Facebooku. Po ataku Melania miała problemy z oddychaniem. Przyznaje, że była tak oszołomiona, że nie wie, czy straciła przytomność.

Trzej nastolatkowie w wieku 15 i 16 lat zostali uznani za winnych i obecnie oczekują na wyroki za napaść na tle homofobicznym oraz pobicie.

Źródło:x-news

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
TAGI: atak, video


Czytaj poprzedni artykuł:
Jechali prawie 200mph w terenie zabudowanym! Dwóch motocyklistów skazanych na więzienie
 Czytaj następny artykuł:
Atak Norowirusa w UK. Dziś zamknięto kolejne szkoły