Wiadomości
B. Johnson wybuczany po spotkaniu z J.-C. Junckerem. Rozmowy ws. brexitu bez przełomu
Brytyjski premier Boris Johnson został wybuczany po spotkaniu z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem.
Brytyjski premier Boris Johnson został wybuczany po spotkaniu z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem.
Rozmowy dotyczyły brexitu. Pierwsze doniesienia mówią, że spotkanie nie przyniosło przełomu.
Komisja Europejska poinformowała w oficjalnym komunikacie, że w trakcie pierwszego spotkania obu polityków podsumowano wcześniejsze rozmowy oraz omówiono kolejne kroki.
Sam Boris Johnson powiedział, że rozwiązania kwestii brexitu nie ma "w walizce", ale potrzeba "ciężkiej pracy", żeby je wypracować.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Pierwsza taka sytuacja w historii Wielkiej Brytanii. Nowe dane nie pozos…

Wielka Brytania: ambasada RP wydaje ważny komunikat o paszportach

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze przed wakacjami. Pasażerowie mo…

Aldi, Tesco i inne supermarkety wydają pilne alerty. Klienci muszą spra…

Największe banki w Wielkiej Brytanii zasypane skargami. Klienci otrzymyw…

Wielka Brytania: Bank Anglii utrzymuje stopy, ale ostrzega przed podwyżk…

Bank Anglii może utrzymać stopy procentowe. Kredytobiorcy w Wielkiej Bry…
