Wiadomości
28-letni Polak z Salford zamordował młodszego rodaka
28-letni Polak został oskarżony o zamordowanie swojego rodaka. Proces w tej sprawie rozpocznie się w grudniu.
Ofiarą Piotra Olejarczyka padł 20-letni Jakub Górski. Polaka z ranami kłutymi klatki piersiowej znaleziono w piątek 10 czerwca na Hope Street przy skrzyżowaniu z Great Clowes Street w Higher Broughton w Salford. Poszkodowany został zabrany do szpitala Salford Royal, gdzie krótko potem zmarł. Jakub mieszkał ze swoim ojcem Erykiem w Roston Court w Higher Broughton - pisze Manchester Evening News.
Olejarczyk stanął już przed Manchester Crown Court. Usłyszał zarzuty. Zdecydowano, że do 15 września pozostanie w areszcie. Tego dnia będzie miał okazję przyznać się przed sądem do winy. Właściwy proces rozpocznie się 5 grudnia.
Trzej inni mężczyźni aresztowani w związku z podejrzeniami o popełnienie morderstwa zostali zwolnieni za kaucją do 20 czerwca.
środa, 15 czerwca 2016 11:30
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Policja ostrzega przed zamieszkami w Wielkiej Brytanii. Służby są już „n…