Wiadomości
Nowe miejsca pracy w Liniach Lotniczych Monarch
Nowy hangar oprócz podstawowych prac związanych z obsługą własnej floty powietrznej, będzie zajmował się naprawą i konserwacją samolotów również innych linii lotniczych. Jako pierwsze takie miejsce w UK może pomieścić nawet szerokokadłubowe samoloty jak Dreamliner Boeing 787, Boeing 777 I 747 oraz Airbus A350.
Prezes Iain Rawlinson podkreśla, że inżynieria lotnicza linii Monarch jest w czołówce nowoczesnych rozwiązań technicznych w dziedzinie lotnictwa, zaś inwestycja w Birmingham odzwierciedla wolę dalszego rozwoju w tym kierunku.
Według niego stworzenie 150 miejsc pracy z możliwością zatrudnienia kolejnych 150 w dalszej perspektywie podkreśla również pozycję koncernu jako znaczącego pracodawcę w tym regionie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Upiekli łabędzia na grillu | Czytaj następny artykuł: Każde dziecko może być narażone na molestowanie seksualne |
Gorące Tematy

51-letnia Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Poruszające oświadczeni…

Wielka Brytania i UE przyspieszają reset relacji po Brexicie. Padła konk…

Nowe zasady podróży po UE. Zmiany odczują pasażerowie Ryanaira, easyJet,…

Tysiące klientów w Wielkiej Brytanii otrzymają zwrot pieniędzy. Nie trze…

Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z UK. Pasażer stracił 1000 GBP, samolot…

Linie lotnicze wydają pilne ostrzeżenie dla podróżnych. Chodzi o bagaż

HMRC wstrzyma wypłaty 117 GBP miesięcznie. Ważny termin upływa z końcem …