Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Bójka nastolatków z nożami w Grand Central w Birmingham

Nastolatek trafił do szpitala po tym, jak w ruchliwym centrum handlowym w Birmingham w Wielkiej Brytanii wybuchła bójka na noże.

Kupujący obok Joe i The Juice w Grand Central z przerażeniem patrzyli na szaleńczą walkę, która miała miejsce w sobotę 29 października o godzinie 16:45.

Funkcjonariusze policji zostali wezwani do sklepów znajdujących się nad New Street Station, gdzie znaleźli 17-latka z ranami twarzy i ramienia.


W pobliżu znaleziono później nóż, który jest poddawany badaniom kryminalistycznym.

West Midlands Police poinformowała, że liczba ​​patroli w centrum handlowym została zwiększona, aby uspokoić gości, mieszkańców i pracowników.

Policja poinformowała, że w walkę brało udział dwóch „młodych mężczyzn z bronią”.

Jeden nastolatek został aresztowany pod zarzutem awantury i jest przesłuchiwany.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Prowadzimy śledztwo po tym, jak nastolatek został ranny podczas bójki z bronią z udziałem dwóch młodych mężczyzn w Grand Central około 16:45 w sobotę”.


„Funkcjonariusze przybyli i znaleźli 17-latka z obrażeniami twarzy i ramienia. Został przewieziony na leczenie do szpitala i uważa się, że jego obrażenia nie zagrażają życiu”.

„Drugi młodzieniec opuścił miejsce zdarzenia. Przeprowadzono przeszukanie terenu i skonfiskowano nóż, który zostanie zbadany kryminalistycznie w ramach naszych trwających dochodzeń”.

„Nastolatek został aresztowany pod zarzutem awantury i zostanie przesłuchany we właściwym czasie”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Zobacz też:


Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny przestępstwa to: 20/757179/22.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Pilne: Ewakuacja Birmingham New Street Station. Wszystkie pociągi zatrzymane
 Czytaj następny artykuł:
Kiedy jest Black Friday 2022 i kiedy się rozpoczną promocje?