Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Budowlaniec zgwałcił nastolatkę w Birmingham, następnie dał 20 jej funtów za milczenie

Pracownik budowlany porwał nastoletnią dziewczynę z ulicy i zgwałcił ją w pustym domu, który dekorował, następnie dał jej 20 funtów za milczenie.

Luke Sargent, który był już skazany za gwałt, krążył po pubach i ulicach w Selly Oak w swojej charakterystycznej pomarańczowej kurtce budowlanej, zanim rzucił się na zupełnie nieznajomą nastolatkę wczesnym rankiem w środę 8 czerwca.


Kamera z dzwonkiem do drzwi uchwyciła „mrożący krew w żyłach” moment, w którym groził ofierze „bądź cicho, bo poderżnę ci pieprzone gardło”.

Następnie zaciągnął 18-latkę do środka i zmusił ją do zdjęcia ubrań, zanim ją zgwałcił.

W Sądzie Koronnym w Birmingham ujawniono, że dzielna ofiara czuła, że ​​jej największą szansą na „przeżycie” jest po prostu podążanie za jego instrukcjami.

Ostatecznie pozwolił jej odejść, myśląc, że kupił jej milczenie za 20 GBP.

Odważna nastolatka jednak natychmiast zwierzyła się przyjaciołom i spisała każdy szczegół, jaki pamiętała z traumatycznego ataku, między innymi to, że sprawca pachniał trocinami, miał wiele tatuaży, a także liczne drobne blizny na ramionach.


Luke Sargent z Cadnam Close w Harborne, został uznany za winnego dwóch zarzutów gwałtu, jednego przestępstwa polegającego na penetracji i drugiej napaści seksualnej.

Zostanie skazany w przyszłym miesiącu.

31-letni Luke Sargent wcześniej dokonał niepokojąco podobnego ataku na 15-letnią dziewczynę w Walsall w Boże Narodzenie 2011 roku, za co został skazany na sześć lat pozbawienia wolności.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rishi Sunak oficjalnie rozpoczął wyścig o stanowisko premiera UK
 Czytaj następny artykuł:
Kiedy supermarkety w UK obniżają ceny? Godziny naklejania żółtych naklejek w Tesco, Aldi i nie tylko