Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Najtańsza stacja benzynowa w Wolverhampton jeszcze bardziej obniża ceny

Stacja benzynowa TotalEnergies Blakenhall przy Dudley Road w Wolverhampton pobiera obecnie 167,6 pensów za litr benzyny bezołowiowej i 179,6 pensów za olej napędowy.

Najnowsze ceny pojawiły się po tym, jak konkurencyjna Himley Road Service Station w Gornalwood znacznie obniżyła ceny i odzwierciedlają obniżkę o 5 pensów na benzynę bezołowiową i obniżkę o 4 pensy na olej napędowy.


Stacja benzynowa w Wolverhampton jest najtańszą w regionie od ponad trzech miesięcy, a kierownik operacyjny Sanjeev Lal jest dumny z tego tytułu.

„Cieszymy się, że możemy po raz kolejny obniżyć koszty” – powiedział.

„Wszystkie uzyskane oszczędności przekazujemy klientom. Ceny paliwa były pozytywnie komentowane i wspaniale było widzieć ludzi miło wspominających o naszej stacji”.

Sanjeev dodał: „Członek naszego personelu rozmawiał z klientem, który przyjechał zatankować z Nottingham”


Najbliższe konkurencyjne ceny lokalnie można znaleźć w Himley Road Service Station w Gornalwood, która obecnie sprzedaje benzynę bezołowiową za 172,9 za litr i olej napędowy za 190,9 za litr.

Jeśli chodzi o supermarkety, najtańszym w Wolverhampton jest Automat Asda na Jack Haywood Way, który sprzedaje benzynę bezołowiową za 179,7 za litr i olej napędowy za 189,9 za litr.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rachunki za energię w UK wzrosną do 3 420 funtów w październiku
 Czytaj następny artykuł:
160 GBP oszczędności dla rodzin w UK. Sunak obiecuje znieść podatek VAT na energię