Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pijana matka zostawiła dziecko z 30 obrażeniami w wózku przed Asdą w Birmingham

Matka, która z powodu upicia „utraciła całkowitą kontrolę”, zostawiła swoje trzymiesięczne dziecko z poważnymi obrażeniami w wózku pod Asdą.

32-letnia Julija Priadina została skazana za pobicie swojego dziecka tak bardzo, że dziewczynka doznała ponad 30 obrażeń ciała, w tym poważnego urazu głowy.


Została zatrzymana, gdy ochroniarz zauważył ją spacerującą po supermarkecie w Great Barr w Birmingham, pijącą wino i zobaczył, jak porzuciła niemowlę na zewnątrz 25 kwietnia 2020 r.

Zadzwonił na policję i podszedł do dziecka, które następnie musiało otrzymać pomoc medyczną.

Sąd Koronny w Birmingham w Wielkiej Brytanii usłyszał, że Priadina często nadużywała alkoholu, a podczas picia robiła burdy w całym bloku mieszkalnym.

Sąsiedzi opowiadali o wieloletnich problemach z oskarżoną, obywatelką Rosji, która pracowała dla Jaguara Land Rovera.


Mieszkała w mieszkaniu w Perry Barr ze swoim partnerem, ojcem dziecka, Shoja-ul-din Omrany, który został uniewinniony z jednego zarzutu okrucieństwa wobec dzieci.

54-latek zaprzeczył, że świadomie zaniedbuje dziecko, nie szukając pomocy medycznej i został uznany za niewinnego przez ławę przysięgłych.

Na rozprawie wykazano, że Priadina była w mieszkaniu sama, kiedy zadała dziecku obrażenia, które zdaniem ekspertów były spowodowane połączeniem potrząsania i uderzania.


Została skazana w styczniu tego roku, ale sprawa może zostać przedstawiona przez media dopiero teraz po uniewinnieniu Omrany'ego.

Priadina przyznała się do okrucieństwa i zranienia dziecka z zamiarem spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i została skazana na trzy lata pozbawienia wolności.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna zastrzelony w pobliżu stacji metra w Londynie. To druga śmiertelna ofiara strzelanin w ciągu 24 godzin
 Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna zastrzelony, a inny dźgnięty nożem podczas 100-osobowej imprezy w parku w Londynie