Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Birmingham Council rozpoczął wypłacenie dodatku 150 funtów

Birmingham Council poinformował, że pierwsze płatności dodatku 150 funtów zostały dokonane 13 maja 2022 r.

Rada miasta twierdzi, że będzie kontynuować przetwarzanie płatności w nadchodzących tygodniach.


Najpierw płatności otrzymają kwalifikujące się gospodarstwa domowe korzystające z Direct Debit, a następnie płatnicy Council Tax niekorzystający z Direct Debit, którzy wypełnili wniosek.

Birmingham Council w swoim oświadczeniu podał, że po dokonaniu płatności na wyciągu bankowym będzie widoczne 150 funtów otrzymane od B’ham City Council.

Rada miasta Birmingham poinformowała, że jej celem jest jak najszybsze dokonywanie płatności, jednak zastrzegła, że wyznaczyła termin, aby wszystkie płatności zostały dokonane do 30 września 2022 r.

Rada prosi też ludzi, aby nie dzwonili do nich ani nie wysyłali e-maili w sprawie rabatu, ponieważ nie są w stanie każdemu odpowiadać.


Brytyjski rząd ogłosił środki mające na celu ochronę milionów gospodarstw domowych przed rosnącymi kosztami energii.

Środki te obejmują rabat w wysokości 150 funtów na podatek komunalny Council Tax.

Minister finansów Rishi Sunak początkowo powiedział, że ludzie otrzymają gotówkę w kwietniu. Jednak później rząd ogłosił, że rady miejskie mają czas do września.

Teraz 20 milionów gospodarstw domowych uprawnionych do otrzymania gotówki stoi w obliczu loterii kodów pocztowych, ponieważ niektóre rady odpowiedzialne za dokonywanie płatności ostrzegają przed opóźnieniami.


Samorządy dokonują płatności automatycznie, osoby, które płacą podatek lokalny za pomocą Direct Debit, mają otrzymać płatność w wysokości 150 GBP na swoje konto bankowe.

Zobacz też:


Gospodarstwa domowe, które nie płacą podatku lokalnego za pomocą Direct Debit, mogą korzystać ze strony internetowej dotyczącej zatwierdzania dotacji, gdzie mogą wprowadzić swoje dane bankowe, numer referencyjny rachunku na Council Tax oraz numer referencyjny nieruchomości.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Zaginiony 14-letni uczeń znaleziony martwy w parku
 Czytaj następny artykuł:
Wiele rodzin otrzyma dodatek 150 GBP do Council Tax w UK dopiero we wrześniu