Wiadomości
Nawet 600 nowych grobów dziennie w Sao Paulo. Tylko we wtorek z powodu COVID-19 w Brazylii zmarło aż 4195 osób
Nawet 600 nowych grobów jest wykopywanych na cmentarzach w Sao Paulo.
Nawet 600 nowych grobów jest wykopywanych na cmentarzach w Sao Paulo.
To efekt ogromnej liczby ofiar pandemii koronawirusa.
Dziennie w samym Sao Paulo odbywa się ok. 320 pogrzebów. To ponad 70 proc. więcej niż w grudniu ubiegłego roku.
Przez Brazylię przetacza się właśnie kolejna, najgorsza jak dotąd fala epidemii.
Tylko we wtorek (6.04) z powodu COVID-19 w kraju zmarło aż 4195 osób.
Obecnie w Brazylii odnotowuje się najwięcej spowodowanych koronawirusem zgonów spośród wszystkich państw świata.
Łącznie liczba ofiar pandemii w Brazylii przekroczyła już 341 tys.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

10 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba jechać nad morze

Nawet 40°C w Wielkiej Brytanii. Dlaczego taki upał jest bardziej uciążli…

Fala upałów zamyka kolejne szkoły w Wielkiej Brytanii. Lista placówek wc…

Tajemnicze zaginięcie Polki w Wielkiej Brytanii. Rodzina błaga o pomoc

Zakaz podlewania ogrodów w Wielkiej Brytanii. Pierwszy dostawca wprowadz…

Bank Anglii wydał pilne ostrzeżenie dla osób używających gotówki

Przełomowy wyrok w UE. Może wpłynąć na system azylowy w Wielkiej Brytani…
