Wiadomości
Strzelanina w Birmingham. Uzbrojona policja ogrodziła ulicę
Policja odgrodziła jedną z ulic w Birmingham po doniesieniach o strzelaninie, która miała miejsce dziś w nocy.
Policja odgrodziła jedną z ulic w Birmingham po doniesieniach o strzelaninie, która miała miejsce dziś w nocy.
Do zdarzenia doszło na ulicy Hurstcroft Road w Stechford we wczesnych godzinach rannych w środę 17 marca.
Uzbrojeni funkcjonariusze policji i śledczy ciągle znajdują się na miejscu zdarzenia, a wokół jest zaparkowane wiele samochodów policyjnych furgonetki.
Ulica mieszkalna została ogrodzona kordonem policyjnym, który ogranicza dostęp do wielu domów.
Według informacji, jakie podaje Birmingham Live, funkcjonariusze policji z West Midlands zostali wezwani na miejsce wkrótce po północy.
Szczegóły incydentu nie zostały potwierdzone przez policję, ale niezweryfikowane doniesienia świadków mówią o wielu wystrzałach z broni palnej.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wielka Brytania zwiększy liczbę głowic jądrowych. ONZ i Rosja reagują | Czytaj następny artykuł: Kolejna noc protestów w centrum Londynu. Doszło do przepychanek z policją |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższy podatek. Sześć legalnych…

Nowy premier Wielkiej Brytanii zapowiada pierwsze ulgi. Tańszy prąd i po…

Kredyty hipoteczne w Wielkiej Brytanii znowu drożeją. Raty mogą ponownie…

Szef Ryanaira ostrzega pasażerów. Samolot odleci, nawet jeśli utkniesz w…
