Wiadomości
Ryzykowna zabawa na nartach. Jechał za SUV-em, wylądował w rowie
Ryzykowna zabawa skończyła się upadkiem.
Ryzykowna zabawa skończyła się upadkiem.
Ed Foster, mieszkaniec regionu Fife we wschodniej Szkocji, postanowił wykorzystać zimową aurę i obfite opady śniegu w niekonwencjonalny sposób.
Mężczyzna jechał na nartach po okolicznych uliczkach. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że był jednocześnie ciągnięty przez samochód.
Dzięki temu osiągnął prędkość niczym na stoku narciarskim. Jeden moment zagapienia, mógł go jednak kosztować wiele zdrowia.
Narciarz stracił równowagę i wylądował w przydrożnym rowie.
Całe szczęście skończyło się tylko na delikatnym obtarciu.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Furlough przedłużony do końca lata. Rząd będzie finansował 80% pensji | Czytaj następny artykuł: W Wielkiej Brytanii wykryto kolejny wariant koronawirusa |
Gorące Tematy

10 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba jechać nad morze

Nawet 40°C w Wielkiej Brytanii. Dlaczego taki upał jest bardziej uciążli…

Fala upałów zamyka kolejne szkoły w Wielkiej Brytanii. Lista placówek wc…

Tajemnicze zaginięcie Polki w Wielkiej Brytanii. Rodzina błaga o pomoc

Zakaz podlewania ogrodów w Wielkiej Brytanii. Pierwszy dostawca wprowadz…

Bank Anglii wydał pilne ostrzeżenie dla osób używających gotówki

Przełomowy wyrok w UE. Może wpłynąć na system azylowy w Wielkiej Brytani…
