Wiadomości
Kobieta zwabiła do domu 14-latka, by uprawiać z nim seks
32-letnia kobieta zaprosiła do swojego domu dwóch 14-latków i uprawiała seks z jednym z nich. Teraz odpowie za to przed sądem.
32-letnia kobieta zaprosiła do swojego domu dwóch 14-latków i uprawiała seks z jednym z nich. Teraz odpowie za to przed sądem.
Teah Vincent najpierw patrzyła, jak chłopcy grali w piłkę, potem zwabiła uczniów do swojego domu w Woolaston w Wielkiej Brytanii, oferując im szklankę wody.
32-latka, która jest matką trojga dzieci, zaprowadziła jednego z chłopców do swojej sypialni i uprawiała z nim seks — ujawniono w poniedziałek na rozprawie w sądzie koronnym w Gloucester.
Vincent przyznała się, że uprawiała seks z chłopcem 21 października 2018 roku, ale myślała, że miał ponad 16 lat.
Prokurator jednak twierdzi, że chłopiec jej powiedział, że ma 14 lat i nadal chodzi do szkoły.
Vincent została aresztowana 26 października 2018 roku po tym, jak chłopiec powiedział o zajściu rodzinie.
Powiedziała policji, że sądziła, że chłopiec jest dużo starszy.
Teraz w sądzie koronnym w Gloucester trwa proces kobiety.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…
