Wiadomości
11 kwietnia w Birmingham otwarty zostanie największy na świecie sklep Primarka
Powierzchnia nowej placówki wyniesie ponad 14 tys. m2 i będzie o cztery razy większa od sklepu działającego obecnie przy New Street.
11 kwietnia w Birmingham otwarty zostanie największy na świecie sklep Primarka.
Powierzchnia nowej placówki wyniesie ponad 14 tys. m2 i będzie o cztery razy większa od sklepu działającego obecnie przy New Street.
Klientom zaoferowany zostanie jeszcze bardziej różnorodny asortyment popularnej marki.
Nowy Primark powstanie w miejscu, w którym wcześniej znajdowało się centrum handlowe Pavilions. Budynek ten od miesięcy spowity jest billboardami, za którym trwają prace remontowe.
Klienci sklepu będą mieli do dyspozycji strefę wypoczynkową oraz darmowe wi-fi. Otwarcie Primarka zaplanowano na grudzień ubiegłogo roku ale zostało ono przesunięte.
W placówce pracę znajdzie 900 osób, w tym 430 pracowników, którzy zostaną przeniesieni z obecnego sklepu znajdującego się na New Street.
piątek, 01 marca 2019 07:24
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 300 GBP do supermarketów Tes…
Ogromna operacja policyjna w Wielkiej Brytanii. Wprowadzono uprawnienia …
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje pilny komunikat w sprawie polskich p…
Wielka Brytania: dwóch więźniów omyłkowo wypuszczonych z londyńskiego wi…
Nowe zasady wjazdu do UE dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
Wielka Brytania przygotowuje się na podwyżki podatków. Rachel Reeves zap…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje pilne ogłoszenie dla osób z polskim …






