Wiadomości
Donald Trump przeprasza za publikowanie wpisów Britain First
W trakcie pierwszego wywiadu udzielonego zagranicznej stacji Trump przeprosił za publikowanie w listopadzie zeszłego roku antymuzułmańskich filmów, które zamieściła skrajnie prawicowa grupa. Wywiad zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę w programie „Good Morning Britain”.
Prezydent zaznaczył, że nie wie nic na temat tej organizacji. Trump powiedział, że przebywa w Stanach Zjednoczonych, więc nie czytał zbyt wiele na ten temat, a być może była to głośna sprawa w Wielkiej Brytanii. W USA nie mówiło się o tym. On sam upublicznił nagranie. Jeśli prowadzi się samodzielnie swój profil na portalu społecznościowym, to jest to w porządku.
Zapytany przez Morgana o to, czy popiera rasizm, Trump odpowiedział, że nie wie nic na temat Britain First i nie wie kim są jej członkowie. Dodał, że często mówi, że jest najmniej uprzedzoną rasowo osobą, jaką można spotkać. Tłumaczył, że opublikował twitty organizacji, ponieważ jest zaniepokojony zagrożeniem stwarzanym przez islamskich ekstremistów.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 35-letni Polak oskarżony o zamordowanie swojej żony | Czytaj następny artykuł: Wystawa w Birmingham, czyli zdjęcia, których nie widać |
Gorące Tematy

Wielka Brytania oferuje 9000 GBP dopłaty na urządzenie obniżające rachun…

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla uchodźców. Będą musieli zwr…

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

Brytyjski bank zniknie z ulic po 173 latach. Lloyds wygasza znaną markę