Wiadomości
Polak, który okradł sklep zostanie deportowany
32-letni Pawel Dzielak, który dokonał rabunku przy użyciu noża, zostanie deportowany do Polski.5 stycznia Polak wszedł do sklepu Temple Stores przy Stopford Road w Jersey. Zagroził sprzedawcy nożem kuchennym i ukradł jego telefon oraz £300-£400 z kasy. Skradzione pieniądze wydał na pokój w hotelu, alkohol, papierosy i jedzenie.
Jersey's Royal Court skazał Dzielaka na 4 lata pozbawienia wolności oraz w związku z tym, że nie ma rodziny, domu czy pracy na wyspie Jersey to zostanie deportowany do Polski.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: University of Birmingham otwiera filię w Dubaju | Czytaj następny artykuł: Po referendum unijnym migracja netto w Wielkiej Brytanii spadła o 25 tysięcy |
Gorące Tematy

Anglia szykuje się na śnieg i –9°C. Met Office ostrzega osiem regionów

Wielka Brytania uruchamia kolejne dodatki do 200 GBP na koszty życia

Rachunki za wodę w Wielkiej Brytanii pójdą w górę. Oto dokładne kwoty i …

Wielka Brytania przedłuża wsparcie na rachunki za energię. Miliony gospo…

Tysiące gospodarstw w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 40 GBP za problemy…