Wiadomości
Ozzy Osbourne w Birmingham na uroczystościach związanych z otwarciem nowej linii tramwajowej
Legenda rocka Ozzy Osbourne pojawił się wczoraj w Birmingham na uroczystości nadania jednemu z tramwajów Midland Metro jego imienia.
Legenda rocka Ozzy Osbourne pojawił się wczoraj w Birmingham na uroczystości nadania jednemu z tramwajów Midland Metro jego imienia.Urodzony w Aston frontman zespołu Black Sabbath został przywitany jak bohater przez setki fanów, którzy zgromadzili się w centrum miasta na Corporation Street. Tramwaj był zaparkowany na nowym przystanku wchodzącym w skład linii, z której pasażerowie będą mogli korzystać już od najbliższego poniedziałku, 30 maja - pisze Birmingham Mail.
Trasa została wybudowana przez Centro wchodzące w skład West Midlands Integrated Transport Authority (ITA).
Podczas uroczystości Osbourne powiedział, że czuje się świetnie mogąc tu być, bo jest to ogromny zaszczyt. Dodał, że Brummie zostaje się na zawsze. Muzyk skomentował też fakt zbliżającej się pożegnalnej trasy koncertowej Black Sabbath. Stwierdził, że w 1968 roku nikt z zespołu nie myślał, że nadal będą istnieć. Jego zdaniem kariera była wspaniałą przygodą.
piątek, 27 maja 2016 06:58
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Ryanair likwiduje wszystkie loty na jedne z najbardziej unikalnych europ…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…










