Wiadomości
Kobieta, która zamordowała swoją niespełna dwuletnią córkę skazana na 24 lata więzienia
23-letnia kobieta została skazana na karę dożywocia za zamordowanie swojej 21-miesięcznej córki. Matka będzie musiała odsiedzieć, co najmniej 24 lata kary.

Po sześciotygodniowym procesie Birmingham Crown Court wydał orzeczenie o karze dla Kathryn Smith z Burton-upon-Trent. Wyrok usłyszał też jej 22-letni partner Matthew Rigby. Oczyszczono go z zarzutu morderstwa, ale skazano na 3,5 roku pozbawienia wolności za dopuszczenie do śmierci dziecka - pisze Birmingham Mail.
Mała Ayeeshia Jane Smith zasłabła w mieszkaniu matki przy Britannia Drive po tym, jak doznała rany szarpanej serca – obrażenie to jest charakterystyczne dla ofiar wypadków. Okazało się jednak, że to matka spowodowała je stąpając po dziecku.
Prowadząca proces sędzina Geraldine Andrews poinformowała, że dziewczynka już wcześniej była bita. W lutym 2014 roku jej matka doprowadziła do krwawienia z mózgu. Ayeeshia, która w połowie 2013 roku została tymczasowo odebrana Kathryn, miała również ogromnego siniaka w okolicach kręgosłupa, złamane żebra oraz inne stłuczenia na swoim delikatnym ciele.
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 15:05
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
Rzadka moneta 50p sprzedana za prawie 250 GBP. Kolekcjoner zapłacił 495 …
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Wielka Brytania: od dziś ogromne zmiany w podróżach do UE. Co warto wied…
Zatrzymanie w sprawie brutalnego morderstwa Polaka w Wielkiej Brytanii. …
Wielka Brytania: ogromne opóźnienia na granicy z Francją. Nowe kontrole …