Wiadomości
Eurowizja - Polka zajęła 23 miejsce
Niestety Monice Kuszyńskiej nie udało się powtórzyć wyniku Edyty Górniak. Nawet 14 miejsce Donatana i Cleo sprzed roku, było nieosiągalne dla polskiej reprezentantki

Poziom tegorocznej Eurowizji był nadzwycaj wysoki. Przewidywania bukmacherów okazały się prawdziwe. W finałowej trójce znalazła się Szwecja, Rosja i Włochy. Początkowo wszystko wskazywało na to, że to Rosjanka Polina Gagarina wygra. Nawet przedwcześnie popłakała się ze wzruszenia. Jednak druga połowa głosowania, wyłoniła prawdziwego zwcięzcę. To, że Måns Zelmerlöw wygrał Eurowizję, ogłoszono zanim policzono głosy wszystkich krajów. Przewaga była miażdżąca.
niedziela, 24 maja 2015 08:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bursztynowe alerty w Wielkiej Brytanii. Sztorm Floris uderzy z niezwykłą…
36°C w sierpniu? Fala upałów uderzy w Anglię – prognozy wskazują dokładn…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii mających…
Wielka Brytania wprowadza podatek spadkowy od prywatnych emerytur: rodzi…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać tysiące funtów odszk…
Tragedia w brytyjskim aquaparku. Czteroletnia dziewczynka nie żyje po in…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą odzyskać nawet 950 GBP za sam…