Wiadomości
Szkoła w Washwood Heath zamknięta ze względu na plagę myszy
Jedna ze szkół podstawowych w Birmingham została przymusowo zamknięta ze względu na plagę myszy, które osiedliły się w budynku.

Washwood Heath Leigh Primary School zamknięto po wizycie pracowników zajmujących się kontrolowaniem i likwidacją szkodników oddelegowanych przez Birmingham City Council.
Na stronie internetowej placówki opublikowano oświadczenie wystosowane przez dyrektor Julie Davies. Czytamy w nim, że podczas ferii świątecznych w budynku pojawiły się gryzonie i ze względu na konieczność ich usunięcia szkoła będzie zamknięta aż do najbliższego poniedziałku.
Davies przeprasza rodziców za wszelkie niedogodności spowodowane tym wydarzeniem dodając, że bezpieczeństwo uczniów jest dla niej najważniejsze.
środa, 07 stycznia 2015 11:36
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…
Wizz Air wycofuje kilkadziesiąt tras z powodu upałów niszczących samolot…
Tragiczny wypadek szkolnego autokaru w Anglii – jedno dziecko nie żyje, …
Supermarket w Wielkiej Brytanii ukarany grzywną 640 000 GBP za sprzedaż …
Rynek pracy w Wielkiej Brytanii słabnie – rośnie bezrobocie, a wzrost pł…
Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych – zmiany zasad bagażu po…