Wiadomości
17-latek zamordowany w Londynie, aresztowano cztery osoby w tym 71-latka
W Burket Close w Hounslow zachodnim Londynie doszło do dramatycznego zdarzenia.
W Burket Close w Hounslow zachodnim Londynie doszło do dramatycznego zdarzenia.
17-letni chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem w wyniku bójki, do której doszło około północy.
Policja, wezwana na miejsce o godzinie 12:15, niestety nie była w stanie uratować życia nastolatka, który zmarł na miejscu pomimo interwencji służb ratunkowych.
W związku z tym tragicznym incydentem Metropolitan Police aresztowała cztery osoby – mężczyzn w wieku 21, 27, 31 i 71 lat – pod zarzutem morderstwa.
Rodzina ofiary została poinformowana o zdarzeniu i otrzymuje wsparcie od specjalistycznych oficerów.
Detektyw Superintendent Figo Forouzan powiedział: „To niezwykle smutne zdarzenie, które zrozumiale wywołuje niepokój w społeczności. Chciałbym zapewnić społeczność, że przeprowadzimy dokładne śledztwo, aby osoby odpowiedzialne zostały pociągnięte do odpowiedzialności”.
„Mimo że dokonaliśmy aresztowań w tej sprawie, chciałbym poprosić o pomoc społeczeństwo. Apeluję do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego, jak rozwinęły się wydarzenia, lub kto mógł nagrać incydent telefonem, kamerą samochodową lub kamerą przy drzwiach, aby niezwłocznie skontaktował się z policją.”
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Ryanair likwiduje wszystkie loty na jedne z najbardziej unikalnych europ…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…










