Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News Entertainment Po zakończeniu piątego sezonu Peaky Blinders na antenie BBC pojawi się Serial "World on fire" z polską obsadą
Po zakończeniu piątego sezonu Peaky Blinders na antenie BBC pojawi się Serial "World on fire" z polską obsadą

Ostatni odcinek piątego sezonu, cieszącego się wielkim powodzeniem serialu o gangu działającym Birmingham w czasach międzywojennych zostanie wyemitowany w przyszłą niedzielę.

Na miejsce serialu BBC wyemituje nowy serial "World on fire", w którym zobaczymy polskich aktorów. Produkcja opowiada o początkach II wojny światowej, widzianych oczami zwykłych ludzi.

Serial "World on fire" zapowiadany jest jako poruszająca, wielowątkowa historia, której akcja rozgrywa się w pierwszych latach II wojny światowej.

Serial rozpoczyna się inwazją Niemiec na Polskę, a kończy na Bitwie o Anglię.

Pierwszy odcinek serialu "World on fire" zostanie wyemitowany w niedzielę, 29 września 2019 o godz. 21:00 czasu brytyjskiego.

Wojna w "Wrold on fire" pokazana jest oczami zwykłych ludzi i przedstawia historię zwykłych ludzi mieszkających w tych czasach w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.

Główny bohater to młody angielski tłumacz, Harry, który w Warszawie został przyłapany na tym jak negocjował z nazistami, aby przemycić ze swoją kochankę Kasię i wywieź ją z kraju.

Poznamy też Lois - dziewczynę Harry'ego, która czeka na niego w Manchesterze.

Kolejnymi bohaterami są: korespondentka wojenna z USA, Nancy oraz rodzina Rossler z Berlina, która zamartwia się losem syna żołnierza.

W osadzie serialu znalazły się światowe gwiazdy jak: Sean Bean, Helen Hunt i Lesley Manville, oraz polscy aktorzy: Tomasz Kot, Agata Kulesza, Zofia Wichłacz i Borys Szyc.

Zdjęcia do serialu powstawały w Pradze, Londynie, Paryżu i Berlinie. Twórcą "World on fire" jest Peter Bowker, a produkcją zajął się Mammoth Screen. Reżyserują Adam Smith, Thomas Napper, Chanya Button i Andy Wilson.

Friday, 20 September 2019 07:50
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Polak chciał "pokryć ulice Londynu krwią". Został skazany za posiadanie materiałów terrorystycznych
  Czytaj następny artykuł:
Corbyn: Najpierw zatrzymanie brexitu bez umowy, później wybory i referendum brexitowe


Kalendarium

No events