Wiadomości
Pedofil zgwałcił 13-latke i uciekł do Rumunii, aby uniknąć procesu
Gwałciciel z Rumunii, który uciekł do swojej ojczyzny, aby uniknąć procesu w Wielkiej Brytanii, został zatrzymany i po ekstradycji przewieziony z powrotem do West Midlands w celu odbycia kary.
26 – letni Bogdan Bernavic, podał alkohol i narkotyki 13-letniej uczennicy, a potem ją zgwałcił.
Policja aresztowała go w 2014 roku po tym, jak przyjechał pod szkołę swoim mercedesem, aby odebrać dziewczynkę. Bernavic został oskarżony o liczne przestępstwa gwałtów w styczniu 2017 r., ale uciekł, gdy był na rozprawie sądowej.
Proces został zakończony zgodnie z planem, a Bernavic został skazany podczas swojej nieobecność 18 stycznia 2018 roku w sądzie koronnym w Warwick.
Policja wytropiła go w marcu w Rumunii, skąd próbował zbiec do Hiszpanii.
Kiedy przybył na lotnisko 16 marca tego roku, zamiast wsiąść na lot do Madrytu, został powitany przez urzędników i poddany ekstradycji do Wielkiej Brytanii w celu odbycia kary.
środa, 04 kwietnia 2018 08:54
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: 14-latek aresztowany za użycie maczety podczas bójki | Czytaj następny artykuł: Nastolatek oskarżony o ugodzenie kobiety nożem w Tipton |
Gorące Tematy
DWP wypłaci nawet 1085 GBP przed świętami. Sprawdź, jakie wsparcie możes…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
Wielka Brytania przygotowuje się na „śnieżną bombę”. Prognozy wskazują n…
Dziewięć ważnych zmian DWP i finansowych w grudniu. Co czeka mieszkańców…
Wielka Brytania przygotowuje się na trzydniowe śnieżyce. Atak zimy może …
Miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkową płatność na konto b…
„Nie jedz”: Asda, Tesco, Lidl, Poundland i inne sieci w Wielkiej Brytani…










