Wiadomości
Sami wymierzyli sprawiedliwość. Rodzice mieli pobić koleżankę swojej córki na szkolnym korytarzu
W gimnazjum w Wejherowie rodzice sami "wymierzyli sprawiedliwość" na szkolnym korytarzu. Zaatakowali koleżankę swojej córki. Prawdopodobnie od jakiegoś czasu między nastolatkami narastał konflikt.

Szkoła zareagowała zgodnie z procedurami - wezwano policję i pogotowie.
- Z informacji wynikało, że doszło do uszkodzenia ciała lub naruszenia nietykalności jednej z uczennic przez dwie osoby dorosłe - mówi asp. sztab. Anetta Potrykus z policji w Wejherowie.
- Jestem zobowiązany zadbać o zdrowie każdego ucznia. Wezwałem pogotowie, by mogło stwierdzić, czy doszło do obrażeń - poinformował dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie Piotr Litwin.
W konsekwencji przepychanki jedna z uczennic na kilka dni trafiła do szpitala. Policja przesłuchuje świadków, funkcjonariusze zabezpieczyli też monitoring. Policjanci nie chcą ujawnić, co mogło być przyczyną zatargu.
Źródło:x-news.pl
czwartek, 17 listopada 2016 13:57
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dotyczące Council Tax
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg: Opady będą intensywniejsze niż przewi…
Wielka Brytania zaostrza zasady uzyskania prawa do stałego pobytu
Ryanair ogłasza nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski
Kolejna fala podwyżek podatków w Wielkiej Brytanii. Krytycy ostrzegają p…
HMRC wzywa mieszkańców Wielkiej Brytanii do działania. Mogą odzyskać śre…
DWP ogłasza terminy wypłat zasiłków w październiku oraz dodatkowe formy …