Wiadomości
Gęś ze strzałą wbitą w głowę znaleziona w Swanshurst Park
W zlokalizowanym pomiędzy Moseley i Billesley Swanshurst Park znaleziono gęś ze strzałą od kuszy wbitą w głowę.
W zlokalizowanym pomiędzy Moseley i Billesley Swanshurst Park znaleziono gęś ze strzałą od kuszy wbitą w głowę.Makabrycznego odkrycia na Moseley New Pool dokonała w sobotę 5 listopada jedna z osób odwiedzających park. Na miejsce natychmiast wezwano RSPCA. Ptak został zabrany do Birmingham Animal Hospital.
Pracownik organizacji Boris Lasserre powiedział gazecie „Express & Star”, że mimo strzały wbitej w głowę, ptak nadal żył. W szpitalu wykonano mu badanie rentgenowskie, by określić wielkość uszkodzeń spowodowanych przez ostrze i ustalić, jakim sposobem je usunąć. Dodał, że biedny ptak padł ofiarą bezdusznego okrucieństwa i on sam nie może sobie wyobrazić jak ktokolwiek mógłby zrobić coś takiego dla rozrywki.
Zgodnie z zapisami Wildlife and Countryside Act spowodowanie obrażeń u dzikiego ptaka jest przestępstwem. Przyłapanej osobie grożą kary w postaci nawet sześciu miesięcy więzienia i/lub grzywny w wysokości 5 tys. funtów.
czwartek, 10 listopada 2016 06:44
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w egzaminach na prawo jazdy
Pilne ostrzeżenie dla tysięcy kierowców w UK. Mają niewiele czasu na pod…
Ciężkie opady śniegu paraliżują Wielką Brytanię: porzucone auta, odwołan…
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Wielka Brytania: Kody pocztowe o największym ryzyku włamań: Birmingham i…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Wielka Brytania zmaga się z zamieciami śnieżnymi i „lodowymi pułapkami” …






