Wiadomości
Solidarni z uchodźcami. Demonstracja poparcia w Budapeszcie przed referendum ws. kwot
Kilka tysięcy osób wzięło udział w demonstracji poparcia dla uchodźców w Budapeszcie. Protest zorganizowano na dwa dni przed referendum w sprawie obowiązkowych kwot relokacji uchodźców proponowanych przez UE.
Kilka tysięcy osób wzięło udział w demonstracji poparcia dla uchodźców w Budapeszcie. Protest zorganizowano na dwa dni przed referendum w sprawie obowiązkowych kwot relokacji uchodźców proponowanych przez UE. Demonstrujący nawoływali do pokoju, szanowania praw człowiek oraz solidarności.
Dzisiaj odbędzie się na Węgrzech zapowiadane już od dawna referendum w sprawie imigrantów i możliwości narzucania Budapesztowi przez Brukselę „kwot uchodźców”. Społeczeństwo jest przeciwko eurokratycznemu dyktatowi, jednak o sukcesie Viktora Orbana i jego strategii zdecyduje frekwencja.
Źródło:x-news
niedziela, 02 października 2016 07:53
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Od lutego 2026 …
Wielka Brytania: Pełna lista podwyżek świadczeń DWP od kwietnia 2026 rok…
Wielka Brytania zmaga się z rosnącą liczbą osób na zasiłkach. Eksperci o…
Jeden z najbogatszych mieszkańców Wielkiej Brytanii opuszcza kraj. Laksh…
Wielka Brytania: 13-latka oskarżona o zabójstwo Polki miała zadać jej 14…
Tragiczna śmierć mężczyzny w Sutton Park. Służby z West Midlands wydały …
Tesco pilnie wycofuje popularny produkt po wykryciu zanieczyszczenia. „N…






