Wiadomości
Mężczyzna trafił za kratki za opublikowanie w WhatsApp nagich zdjęć byłej dziewczyny
Mieszkaniec miejscowości Frankley w hrabstwie Worcestershire został skazany na więzienie za opublikowanie w mediach społecznościowych filmów o charakterze erotycznym i nagich zdjęć swojej byłej dziewczyny.

30-letni Michael Heffernan za pomocą aplikacji WhatsApp podzielił się materiałami ze swoimi znajomymi. Publikacje potem znalazły się także na Facebooku oraz innych stronach internetowych.
O zdarzeniu poinformowano policję, gdy załamana ofiara dowiedziała się o tym, co się stało. Funkcjonariuszom wyznała, że postępowanie byłego partnera zniszczyło jej życie. Mężczyzna został aresztowany. Tłumaczył, że fotografie zostały mu wysłane przez nieznajomą osobę, a przekazał je innym za pomocą aplikacji, bo nie sądził, że kobieta się tym przejmie.
Podczas procesu przed Birmingham Magistrates Court Heffernan przyznał się do ujawnienia prywatnych zdjęć i filmów o charakterze seksualnym z zamiarem wywołania cierpienia poszkodowanej. Sąd skazał go na szesnaście tygodni więzienia, nakazał wypłacenie ofierze rekompensaty w wysokości 500 funtów. Nałożył na oskarżonego także trzyletni zakaz zbliżania się do byłej partnerki.
czwartek, 28 kwietnia 2016 13:08
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii otrzymają 700 GBP rekompensaty za …
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Kierowcy w Anglii mogą otrzymać 1000 GBP kary za parkowanie na własnym p…
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…