Wiadomości
Amazon w Rugeley zatrudni 400 osób na okres przedświąteczny
W tym tygodniu Amazon w Rugeley zatrudni 400 osób. W sumie w okresie przedświątecznym gigant internetowy planuje stworzyć 3 tys. miejsc pracy. Dodatkowi ludzie potrzebni są do obsługi klientów w tym niezwykle pracowitym dla handlu czasie.

Rekrutacje są przeprowadzane na ternie Staffordshire, Black Country oraz Birmingham, a Amazon jest jedną z wielu firm w UK, obok Johna Lewisa, Asdy, czy PC World, które zaadaptowały amerykańską tradycję promocji związanych z Black Friday. W tym roku przypada on na 27 listopada.
Przewiduje się, że w całym kraju około 30 mln klientów będzie czekało aż do tego dnia, by kupić gwiazdkowe prezenty i przy okazji skorzystać ze zniżek, które będą sięgały nawet 70 proc.
wtorek, 17 listopada 2015 11:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg: Opady będą intensywniejsze niż przewi…
Od 12 listopada pasażerowie Ryanair muszą przygotować się na ważną zmian…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy dotyczące Council Tax
Poundland w Wielkiej Brytanii zwiększa ofertę za £1. Prosty system cen m…
DWP ogłasza terminy wypłat zasiłków w październiku oraz dodatkowe formy …
Brutalny atak w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna stracił rękę podczas 18. ur…
Wielka Brytania przygotowuje się na ogromne opady deszczu. Resztki hurag…