Wiadomości
Polska zremisowała ze Szkocją 2:2
Polska zremisowała w Glasgow ze Szkocją w meczu grupy D eliminacji Euro 2016.
Polska zremisowała w Glasgow ze Szkocją w meczu grupy D eliminacji Euro 2016.
Tym samym na awans biało-czerwonych do przyszłorocznego turnieju trzeba będzie poczekać do niedzielnego spotkania, przeciwko Irlandii, na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Piękny początek spotkania, szybko strzelony gol przez Lewandowskiego na 1:0, a potem wielkie nerwy Gola dla gospodarzy strzelili Matt Ritchie i Steven Fletcher
Wreszcie trafienie Roberta Lewandowskiego na 2:2 w ostatniej sekundzie spotkania. Dzięki temu remisowi zachowujemy drugie miejsce w grupie D i do bezpośredniego awansu na Euro 2016 wystarczy nam remis z Irlandią w niedzielnym spotkaniu.
czwartek, 08 października 2015 21:56
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Wielka Brytania zmienia terminy wypłat Universal Credit i innych świadcz…
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Najtańsza taryfa energetyczna w Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje doda…
Wielka Brytania: 13-latka oskarżona o zabójstwo Polki miała zadać jej 14…
Wielka Brytania planuje ponad 8-procentową podwyżkę płacy minimalnej dla…






