Wiadomości
Komisja Wenecka po spotkaniach w Warszawie: Żaden problem nie został rozwiązany
- Mieliśmy nadzieję, że sprawy, które uznaliśmy za problematyczne w naszej poprzedniej opinii, zostaną do tej pory rozwiązane.

Tuori zapowiedział, że raport z wizyty zostanie omówiony na plenarnej sesji w Wenecji w październiku. Zostanie też dostarczony do sekretarza generalnego Rady Europy, który prosił nas o opinię, a także do polskich władz.
- Przede wszystkim powiedziałem, że nieakceptowalna jest sytuacja, że trzech prawidłowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego nie zostało zaprzysiężonych - poinformował Rzecznik Praw Obywatelskich, który był ostatnim dziś rozmówcą Komisji Weneckiej w Warszawie. - Rozmawialiśmy też o praworządności w Polsce - dodał.
Źródło:tvn24/x-news
wtorek, 13 września 2016 06:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Home Office zapłaci za dobrowolny powrót z Wielkiej Brytanii do Polski
Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie możliwych odwołań i opóźnień lotów
Fala upałów w Wielkiej Brytanii przyniesie nawet 35°C i tropikalne noce
Ukryte kody w Sainsbury’s, Asda, Tesco i Morrisons. Jak sprawdzić świeżo…
Ryanair zapowiada anulowanie lotów z Wielkiej Brytanii do popularnych mi…
Aldi ogłasza listę 11 nowych lokalizacji sklepów, które otworzy w 2025 r…
Duży brytyjski bank obniży oprocentowanie kredytów hipotecznych o 0,25%