Wiadomości
Negocjatorzy z UE i UK spotkają się w sprawie brexitu
Dziś w Strasburgu odbędzie się spotkanie głównych negocjatorów w sprawie brexitu z Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.
Dziś w Strasburgu odbędzie się spotkanie głównych negocjatorów w sprawie brexitu z Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.
W spotkaniu będą uczestniczyć Michel Barnier i Stephen Barclay.
Rozmowy dotyczące wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej stanęły w miejscu w ubiegłym miesiącu, gdy brytyjski parlament odrzucił umowę w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
Od tego czasu Wielka Brytania próbuje wynegocjować zmiany w umowie.
- Musimy uzyskać prawnie wiążące zmiany w umowie, choć wiem, że to nie będzie łatwe - mówiła kilka dni temu premier Theresa May.
Unia Europejska na zmiany nie chce się zgodzić.
Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker odmówił premier Wielkiej Brytanii Theresie May renegocjacji umowy ws. brexitu.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna postrzelony w Walsall | Czytaj następny artykuł: Brytyjczyk oskarżony o morderstwo Polaka w Dorset |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zapowiada bezpośrednie pociągi do przepięknego kraju. Po…

DWP potwierdza automatyczne płatności 200 GBP w Wielkiej Brytanii. Wypła…

Najnowsze przepisy dotyczące budowy szop, garaży lub szklarni w Wielkiej…

Ryanair, easyJet i British Airways odwołują loty. 63 połączenia skasowan…

Wielka Brytania zmienia zasady rezerwacji egzaminów na prawo jazdy

Tragedia w Wielkiej Brytanii. Z morza wyłowiono ciała trzech kobiet, trw…

Lloyds wprowadza kredyt hipoteczny z niskim depozytem. Wystarczy 5000 GB…
