Wiadomości
Polacy zaatakowali uchodźców w Niemczech
Jak informuje gazeta "Rhein-Neckar Zeitung" czterech Polaków, w wieku od 22 do 43 lat, którzy w niedzielę zostali zatrzymani przez policję wyszło na wolność.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że spór między uchodźcami z ośrodka a Polakami zaczął się po południu. Polacy, którzy mieszkają obok ośrodka, mieli mieć ze sobą noże. Powodem bójki miały być śmieci. Uchodźcy mieli rzekomo przewrócić pojemniki na śmieci i wyrzucić ich zawartość na ulicę.
Data utworzenia: środa, 13 stycznia 2016 08:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: KE uruchamia procedurę monitorowania praworządności w Polsce | Czytaj następny artykuł: Londyński bankier zapowiada, że w tym roku wybuchnie kolejny kryzys finansowy |
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi Universal Credit od kwietnia 2026. Oto pełna lis…

Wielka Brytania: DWP wypłaci dodatek 194 GBP tygodniowo, niezależnie od …

Anglia otwiera najdłuższą pieszą trasę nadmorską świata – ma 2689 mil

Wielka Brytania wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Grożą im nieo…

Wielka Brytania może podnieść wiek emerytalny nawet do 75 lat

Ryanair ostrzega pasażerów. Tego popularnego przedmiotu lepiej nie wkład…

Pełna lista dni bank holiday w 2026 roku w Wielkiej Brytanii