Wiadomości
Długie kolejki na polsko-ukraińskich przejściach granicznych
Kilkanaście godzin czekania na polsko-ukraińskich przejściach granicznych.
Kilkanaście godzin czekania na polsko-ukraińskich przejściach granicznych.
Niektórzy w samochodach, a niektórzy pieszo próbują przedostać się na polska stronę. Uciekają rosyjską agresją.
Kolejki na przejściach są w obie strony. To ludzie wracający, którzy zamierzają zaciągnąć się do wojska, aby bronić ojczyzny.
Na przejściu granicznym w Medyce, po polskiej stronie na uciekających z Ukrainy czeka pomoc humanitarna.
- Długo stałam, prawie dobę. Było bardzo zimno, dużo ludzi. Było niekomfortowo, ale dałam radę – relacjonowała jedna z Ukrainek.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rosyjski statek towarowy przejęty na kanale La Manche | Czytaj następny artykuł: Świat w żółto-niebieskich barwach w solidarności z Ukrainą po inwazji Rosji |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

Wielka Brytania planuje rewolucję w rachunkach za prąd. Rząd ujawnia sze…

Ryanair, easyJet i Jet2 wydają pilne ostrzeżenia dla pasażerów. Wyjaśnio…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów

Unijny kraj rezygnuje z kontroli biometrycznych dla Brytyjczyków. Nawet …

Aldi otworzy nowe sklepy w Wielkiej Brytanii za £40 mln. Oto lista lokal…
