Wiadomości
Met Office ostrzega przed 11-godzinymi opadami deszczu
Prognozy Met Office przewidują, że w środę przez 11 godzin będzie padał deszcz w Birmingham i całym regionie Midlands.
Prognozy Met Office przewidują, że w środę przez 11 godzin będzie padał deszcz w Birmingham i całym regionie Midlands.
Opady deszczu mają się zacząć o 9:00 i będzie opadać do godziny 20:00.
Można się spodziewać opadów deszczu o różnej intensywności.
Biuro meteorologiczne nie wydało tym razem alertu pogodowego, jednak ostrzega, że duże opady deszczu mogą spowodować utrudnienia w podróżowaniu, pogoda może wpłynąć na rozkład kursowania pociągów i samolotów.
Niektóre budynki mogą zostać uszkodzone w wyniku powodzi lub silnego wiatru.
Możliwe też, że nastąpią przerwy w dostawie prądu, utrudnienia w podróżowaniu i zamknięcie niektórych dróg.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rasistowski atak na Polaka. Został pobity, bo mówił po polsku | Czytaj następny artykuł: Liczba zgonów spowodowanych koronawirusem rośnie drugi tydzień z rzędu |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważne ostrzeżenie. Chodzi m.in. o po…

Dodatkowy Bank Holiday w Wielkiej Brytanii. Rząd wybrał datę, ale stawia…

Ryanair wydaje „ważny” komunikat dla podróżnych. Nie ubierajcie tego prz…

Polska rodzina znaleziona martwa w domu w UK. Nie żyją rodzice i 8-letni…

UK: HMRC wypłaca nawet 1000 GBP. Nie wszyscy w wiedzą o tej uldze

Osoby pobierające benefity zwolnione z zakazu podlewania ogrodów w Wielk…

Upały wracają do Wielkiej Brytanii z nową siłą. Temperatury przekroczą 3…
