Wiadomości
Polak stanął przez sądem za zabicie swojej szwagierki
Beata Hausner, lat 26, zmarła na skutek urazu głowy w dniu 14 maja 2012 roku. Przyjechała do Wielkiej Brytani, aby pomóc swojej siostrze Ewie i jej 5 letniemu synowi, którzy byli ofiarami przemocy w domu. Straciła życie broniąc siostrę przed kolejną napaścią męża alkoholika.
33 – letni mężczyzna stanął przed sadem w Wolverhampton oskarżony o morderstwo oraz znęcanie się nad żoną. Nie przyznał się on do winy, jednak sąd uznał go winnym zarzucanych mu przestępstw.
Polak pozostanie w areszcie, aż do ogłoszenia wyroku, czyli do 13 marca.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Birmingham Register Office chce wprowadzić transmisję ślubu przez Internet. | Czytaj następny artykuł: Republic wdraża proces upadłościowy |
Gorące Tematy

Polska ambasada wydała pilne przypomnienie dla Polaków jadących do Wielk…

Nowe zasady paszportowe w Wielkiej Brytanii od 25 lutego 2026. Rodzice d…

W Wielkiej Brytanii może zabraknąć owoców i warzyw. Supermarkety pod ros…

Miliony właścicieli PlayStation w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać do 162…

Wielka Brytania: Jak zwiększyć kwotę wolną od podatku do £18 570? HMRC w…

Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w 2026 roku…

Wielka brytyjska grupa bankowa zamyka 22 oddziały już w marcu 2026. Spra…