Wiadomości
Tragedia w Londynie. Jadąca e-hulajnogą uczennica zmarła po zderzeniu z furgonetką
W Londynie doszło wczoraj do tragicznego wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi i furgonetki.
W Londynie doszło wczoraj do tragicznego wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi i furgonetki.
Jadąca hulajnogą 14-letnia dziewczynka zderzyła się z furgonetką w Newham w Londynie w wyniku czego zmarła.
Ratownicy medyczni z London Ambulance Service, którzy przybyli na miejsce zdarzenia niestety nie byli w stanie jej uratować.
Tragedia wydarzyła się około 13.30 na Green Street, jej rodzina została już poinformowana przez funkcjonariuszy.
Kierowca furgonetki współpracował z policją, ale nie został aresztowany, poinformowała Metropolitan Police.
Drogi w okolicy zostały zamknięte, a funkcjonariusze proszą o kontakt każdego, kto był świadkiem wypadku i ma jakieś informacje.
Według danych opublikowanych w styczniu ilość wypadków z udziałem hulajnóg elektrycznych w stolicy w pierwszej połowie 2021 r. wzrosła o prawie 2800% w porównaniu z całym 2018 rokiem.
Według danych Met Police w pierwszych sześciu miesiącach ubiegłego roku doszło do 258 wypadków w porównaniu do dziewięciu w całym 2018 roku.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Płaca minimalna w Wielkiej Brytanii wzrośnie od kwietnia 2026. Miliony p…

Wielka Brytania. Nawet 40 GBP dla posiadaczy smart meter. Nowe zasady Of…

Wielka Brytania. Tysiące pracowników Tesco może otrzymać nawet 8 000 fun…

Wielka Brytania wprowadza pierwszy taki zakaz wizowy. Rząd blokuje część…

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Jest o ponad 20 GBP tańszy ni…

Ceny żywności w Wielkiej Brytanii znów rosną. Inflacja przyspieszyła w l…

Wielka Brytania. Miliony kierowców mogą otrzymać odszkodowania w 2026 ro…
