Wiadomości
Storm Eunice: Drzewo zmiażdżyło furgonetkę. 20-letni mężczyzna nie żyje
20-letni mężczyzna zmarł po tym, jak przewrócone pod wpływem silnego wiatru drzewo zmiażdżyło furgonetkę, w której jechał.
20-letni mężczyzna zmarł po tym, jak przewrócone pod wpływem silnego wiatru drzewo zmiażdżyło furgonetkę, w której jechał.
Sztorm Eunice sieje dziś spustoszenie w całej Wielkiej Brytanii, wiele lotów i pociągów zostało dziś odwołanych, a w niektórych regionach panują naprawdę ciężkie warunki na drogach.
Wypadek miał miejsce tuż przed południem w Alton w hrabstwie Hampshire, gdzie wiał wiatr o prędkości 80 mil na godzinę.
Na miejscu pojawiły się służby ratownicze policja strażacy, niestety pasażer furgonetki został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.
Kierowca, również dwudziestoletni, został przewieziony do szpitala w Southampton z poważnymi obrażeniami.
Sztorm Eunice do tej pory przyczynił się do co najmniej czterech zgonów w Wielkiej Brytanii.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Alarm i nagły powrót samolotu Ryanair. Linia lotnicza w…

Wielka Brytania zmienia zasady dla kont bankowych. Nowe prawo od 28 kwie…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Wielka Brytania: Czynsze biją rekordy i pochłaniają coraz większą część …

Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w 2026 roku…

Wielka Brytania: 4-letni chłopiec zmarł po tragicznym wypadku. Policja a…

Wielka Brytania coraz bardziej obawia się wojny. Nowy sondaż i mocny ape…
