Wiadomości
Ryanair wprowadza obowiązkowe opłaty dla rodziców podróżujących z dziećmi
Od pierwszego września Ryanair wprowadza dodatkową opłatę dla rodzin podróżujących z dziećmi poniżej 12 roku życia. Opiekunowie obowiązkowo będą musieli wykupić wcześniejszej rezerwacje miejsc w samolocie.
Ryanair tłumaczy, że zmiany te zostały wprowadzone na skutek problemów, jakie mieli przy wyborze miejsc siedzeń. Podróżujący z dziećmi nie dokonywali wcześniejszej rezerwacji miejsc i dokonując odprawy decydowali się na bezpłatne, przydzielone losowo fotele, a ponieważ inni pasażerowie wybrali już miejsca, które chcą zająć, rodzice nie otrzymywali miejsca obok dzieci. Powodowało to konieczność przesadzania innych podróżnych w celu zapewnienia opieki dzieciom przez ich rodziców.
Jak informuje Ryanair, od września osoby dorosłe podróżujące z dziećmi będą musiały podczas kupowania biletów zarezerwować dla siebie miejsce w samolocie, płacąc za to dodatkowe 4 euro za lot. W tej cenie zawarte jest już zarezerwowane miejsce dla osoby dorosłej oraz dziecka, tak by rodzina siedziała razem.
sobota, 30 lipca 2016 14:44
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Rodziny w Wielkiej Brytanii mogą zyskać nawet 28 000 GBP rocznie. Oto os…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla pracowników w Wielkiej Brytanii
Dramatyczna sytuacja na pokładzie Ryanair. Samolot musiał wrócić do Wiel…
Ceny energii w Wielkiej Brytanii wzrosną w październiku. Rachunki za gaz…
Wielka Brytania oferuje darmowe urządzenia do oszczędzania energii dla o…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach emerytalnych. Nawet …
Ceny w supermarketach w Wielkiej Brytanii rosną najszybciej od ponad rok…