Wiadomości
19 lat więzienia dla Polaka, który ośmiokrotnie zgwałcił osoby nieletnie
43-letni Polak został skazany na 19 lat pozbawienia wolności m.in. za gwałty na niepełnoletnich osobach oraz za robienie dzieciom nieprzyzwoitych zdjęć.

Proces Dariusza Majchrzaka odbył się przed Birmingham Crown Court. Oskarżono go o popełnienie dwunastu gwałtów. Wśród tych zarzutów znalazły się też cztery gwałty, których Polak dopuścił się przebywając poza granicami Wielkiej Brytanii. Osiem przypadków dotyczyło osób niepełnoletnich – w wieku poniżej 13 lat. 43-latek usłyszał również trzy zarzuty związane z posiadaniem nieprzyzwoitych zdjęć dzieci.
Polak popełnił wszystkie przestępstwa w latach 2006-2012. Policja wykryła je przypadkiem prowadząc dochodzenie w zupełnie innej sprawie.
Mężczyzna, który wcześniej mieszkał w Dudley i West Bromwich, nie przyznawał się do żadnego ze stawianych mu zarzutów, ale i tak w wyniku procesu został skazany. Oprócz 19 lat więzienia za gwałty, Majchrzak usłyszał także karę 5 lat pozbawienia wolności za posiadanie fotografii. Oba wyroki będzie odbywał równocześnie.
poniedziałek, 25 stycznia 2016 07:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…